Портфоліо

На даній сторінці Ви можете ознайомитися з нашими роботами.

Брендування продукції для компанії Pari Match. Від попереднього проекту, до моменту демонстрації продукту пройшли наступні етапи: переговори і проект, пошук виробників, поїздка на підприємство, повне документальне оформлення, доставка до замовника. Всі роботи виконані комплексно і в короткі терміни.

Цікавий проект для торговельної марки «Коблево», а саме, брендові штопори для вина. В даному проекті наші фахівці тісно взаємодіяли як із замовником, так і з виробником, адже необхідно було враховувати не тільки впізнаваність бренду в даному виробі, але і ергономіку, адже незручним штопором покупці не користувалися б. У нашому ж випадку, даний проект приніс ще більшу впізнаваність ТМ «Коблево» і став додаткової рекламною компанією для бренду. Якісний продукт завжди привертає до бренду позитивне увагу.

Торогова Марка «Marengo» биа нашим замовником і рівень наших послуг зробив її нашим постійним партнером. Даний клієнт вимагав оперативного вирішення питання з постачанням в Україну відерця для охолодження шампанського та інших напоїв своєї торгової марки. З цим завданням впоралися якісно, ​​чим забезпечили собі постійного клієнта.