Логістика

Менеджер Компанії ТОВ «Юнікон МТК України» вже більше 10 років займаються пошуком виробників і доставкою товарів з Китаю. На сьогодні ТОВ «Юнікон МТК України» має в своєму розпорядженні власними офісами і складами в Китаї.

Всі послуги виконуються на найвищому рівні з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Кваліфікований персонал і сучасне технічне обладнання гарантують якісну обробку Вашого вантажу, його надійне зберігання і документальний супровід. Наша компанія забезпечує високу динаміку обробки вантажів на всіх етапах логістичного ланцюжка — від прийому від виробника до отримання замовником.

Компанія ТОВ «Уникон МТК України» має в своєму розпорядженні власними офісами і складами в Китаї. Ми надаємо широкий спектр послуг, який включає в себе пошук виробників товару, організацію поїздки на фабрики Китаю, логістику і складські послуги в Китаї, митне оформлення і фрахтування (замовлення) контейнерів, митний «очищення» товару в Україні, логістику і складські послуги в Україні .

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВАНТАЖ

Наша компанія несе повну матеріальну відповідальність за вантаж у процесі транспортування. Кваліфікований персонал і сучасне технічне обладнання гарантують якісну обробку Вашого вантажу і його надійне зберігання.

Все це забезпечує високу динаміку обробки вантажів на всіх етапах логістичного ланцюжка — від прийому на склад компанії до відвантаження замовнику.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ!

Известные заказчики, которые более чем за 10 лет нашей работы воспользовались услугами компании, представлены в разделе «Клиенты». На данный момент мы предоставляем полномасштабный сервис в области международных грузоперевозок.

Коли клієнтові необхідно перевезти свої товари безпосередньо від виробника, ми беремо на себе всі турботи як про саму перевезення, так і про документацію із вантажу і про всі інші рутинних завданнях!

НАШІ ПОСЛУГИ

[tm_pb_cherry_services admin_label=»Services» columns=»1″ columns_tablet=»1″ columns_phone=»1″ show_filters=»off» more=»off» ajax_more=»on» pagination=»off» image_size=»thumbnail» show_title=»on» show_media=»on» show_content=»on» template=»custom-listing» use_space=»on» use_rows_space=»on» posts_per_page=»6″ id=»2732, 2733, 2734, 2735, 2736, 2737″]

[/tm_pb_cherry_services]

ДОВІРЯЙТЕ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Компанія ТОВ «Юнікон-МТК України» створена в 2007 році групою компаній для незалежного рішення логістичних задач. Величезний досвід, професійні співробітники та великий парк техніки дозволяють нам надавати якісні послуги з доставки найрізноманітніших вантажів. Завдяки членству в ЗЕД ми самостійно реалізуємо весь шлях експорту-імпорту.

ХТО МИ?

ТОВ «Юнікон-МТК» — професіонали на ринку міжнародних вантажних перевезень.

Наша компанія більше 10 років успішно забезпечує доставку вантажів з Китаю.

ЧОМУ МИ?

Наша компанія строго дотримується терміни доставки і збереження вантажу.

Ми забезпечуємо міжнародні перевезення різноманітних вантажів без обмежень за габаритами і вагою.

Специфіка!

Ми допомагаємо клієнтам з оформленням митних документів

Підходимо до кожного клієнта індивідуально, застосовуючи спеціальні та нестандартні логістичні рішення.

УЛ.КОЛОНИЧЕСКАЯ,7, ОДЕССА, 65001, УКРАИНА

КОНТАКТИ

Адреса: вул.Колонічна, 7,
Одеса, 65001, Україна

Телефон: +380504908887

Viber/Telegram: +380504908887

Тел/Факс: +38 (048) 738-43-40

E-mail: info@unicon-itc.com