Клієнти

Parimatch

Беттінгова компанія Parimatch - міжнародний букмекерський холдинг, головний офіс якого базується на Кіпрі в місті Лімассол. Холдинг веде свою діяльність он-лайн і офф-лайн в багатьох країнах світу завдяки міжнародним і локальним ліцензіями.

ЕКО-маркет

Всеукраїнська мережа супермаркетів «ЕКО маркет», яка на даний момент налічує 115 магазинів в 35 містах України. У компанії працюють більше 9000 чоловік. У мережі представлені продукти харчування, побутова хімія, побутові товари першої необхідності.

 

Баядера груп

«Баядера Груп» об'єднує профільні активи в алкогольній галузі - дистриб'юторські компанії і 3 власні виробничі майданчики. Володіє сильним портфелем власних алкогольних брендів в різних категоріях, ...

KTM-Одеса

Офіційна сторінка KTM на Півдні України. Приєднуйтесь до нас і будьте в курсі найсвіжішої та актуальної інформації зі світу KTM. #KTMODESSA #KTMODESA

Унікальний Проект

Натуральні масла, оцет і інші продукти ЕКО-сегмента, що не містять хімічних сполук. Екологічно-чиста продукція за найбільш консервативними цінами.

Рассветовськи масла

З 2017 року ТОВ «Рассвєтовскіє масла» займається виробництвом рослинних масел. За цей час були освоєні і розроблені унікальні технології холодного віджиму, рафінації олій, виробництва борошна нішевих культур.

Снаб-Резерв

Навіть найталановитіший інженер не зможе проявити себе при відсутності необхідних матеріалів і устаткування. Свою місію ми бачимо в тому, щоб надати можливість творцям створювати свої інженерні шедеври, не відволікаючись на приземлені питання забезпечення.

Scoyco

SCOYCOбренд мотоекіпіровки і аксесуарів, що належить компанії FoshanYuanDong Sen Co Ltd (КНР). Компанія була заснована в 1998 році і займається випуском екіпіровки для повсякденної їзди на мотоциклі і мотоспорту.

 Інформація для наших клієнтів: Якщо Ви хочете додати, відредагувати, або видалити інформацію, що стосується Вашої компанії, то перейдіть в розділ «Зв’язатися з нами» і повідомте нам по будь-якому зручному для Вас каналу зв’язку!